O naši cestovní kanceláři Livia

Cestovní kancelář Livia-CK

Cestovní kancelář Livia – Jaroslava Šimáčková (jako fyz. osoba) - působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1992. Jsme pojištěni u Generali pojišťovny a.s., č. smlouvy: 17 106 002 03

Od 1. 7. 2017 přecházíme na nový způsob prodeje zájezdů po internetu jako internetový prodejce.Zájezdy si můžete vyhledat na našich internetových stránkách www.livia-ck.cz a objednat si je můžete e-mailem nebo po telefonu. Rádi vám nabídku pošleme také poštou přímo na vaši adresu. Náš telefon ani e-mail se nemění:tel.: 321 786 066, mobil: 602 207 161, 602 356 097, e-mail:info@livia-ck.cz http://livia-ck.cz//uploaded/informace-pro-zakazniky-platne-od-1.-7.-2018.docx

Lodička ve znaku je pro nás symbolem putování do dalekých zemí. K cestování nás přivedla láska k Francii. Nabízíme zajímavé trasy pro milovníky památek, historie a přírodních krás. Na základě našich zkušeností připravujeme atraktivní a finančně dostupné zájezdy podle hesla: Výborná kvalita a cena! Klademe důraz na aktivní prožití volného času, na komfort a pohodlí v hotelu a pestrou stravu vhodnou pro všechny!

Vážení a milí přátelé,
Věříme, že tento moderní způsob prodeje zájezdů po internetu oceníte a budete i nadále našimi zákazníky. Ušetříme vám tak čas a doufáme, že úsporu finančních prostředků za pronájem kanceláře budeme moci promítnout do cen zájezdů a slev pro naše stálé klienty. V červenci a v srpnu budeme s klienty na pobytech v Chorvatsku, ve Španělsku, ve Vysokých Tatrách a v Krušných horách. Nyní se připravuje do prodeje nová nabídka adventních zájezdů. Můžete se také těšit na zajímavé novinky v r. 2018.

U nás se nezklamete, známe Vás a jsme Vám nejblíže. Myslíme na Vás a chceme pro Vás kvalitu a dobrou cenu, vážíme si Vás a máme Vás rádi.

Jaroslava Šimáčková, majitelka a ředitelka CK LIVIA tel.: 321 786 066, mobil: 602 207 161


CK LIVIA Vás příjemně překvapí!


Právě se nacházíte:  Dovolená s Livia CK > O naši cestovní kanceláři Livia

Cestovní Kancelář Livia - specialista na dovolenou v Salou!

CK Livia Vás příjemně překvapí

Recenze klientů cestovní kanceláře Livia

Dovolená ve Španělsku

Děkujeme za nádhernou dovolenou, vše bylo skvělé, Olívie se do Negresca chce ještě vrátit a dcera si moře nemohla vynachválit, tak že se ještě uvidíme :-). Doporučujeme všem rodinám i s malými dětmi.

Hruškovi, Olomouc

Dovolená v Paříži

Paříž byla úžasná, zásnuby jako z pohádky, pošleme Vám fotky ze svatby. Děkujeme a na svatební dovolenou si zamlouváme ještě něco více na jihu.

Monika a Vláďa, Praha

Dovolená v Chorvatsku

Dobrý den, chceme Vám moc s manželem poděkovat za krásnou dovolenou v Brele v Chorvatsku, byli jsme s Vámi již počtvrté. Jsme rádi, že si i nadále udržujete precizní služby. Zůstáváme s pozdravem.

MUDr.Ludmila K., Hradec Králové