Slovensko VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.

Rekreace s výlety v Tatrách : Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, termály Poprad Fakultativní výlet: Dunajec Pieniny

Rekreace s výlety zdarma: Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, lanovkou na Skalnaté Pleso a Lomnický štít, Starý Smokovec – výlet lanovkou na Hrebienok, vodopády Studeného potoka. Aquapark Poprad nebo Vrbov (lanovky a vstupy nejsou v ceně zájezdu).

 

Ubytování v luxusním hotelu Hutník I.*** nebo v hotelu Hutník II. ** Dvoulůžkové pokoje se sprchou WC a balkonem. Snídaně – švédský stůl - oba hotely. Večeře: v hotelu Hutník I. výběr ze švédských stolů neomezeně, v hotelu Hutník II. předkrm, polévka, hlavní chod (výběr ze 4 jídel) a zákusek (servírované).

 

Program: 1 x taneční večer s country hudbou. K dispozici restaurace,kavárna, bar, krytý bazén zdarma, tělocvična, stolní tenis,posilovna, bowling, dětský koutek, venkovní hřiště, minigolf… Hotel se nachází 2,5 km od Tatranské Lomnice, je obklopen tatranskou přírodou a má krásný výhled na Lomnický štít!

Výlety za příplatek: celodenní výlet Dunajec – Pieniny (150,- Kč). V ceně: 6 x nocleh v hotelu Hutník I.*** nebo Hutník II. ** s polopenzí, doprava lux. autokarem, průvodce,výlety…

Po příjezdu se platí rekreační poplatek 1 Euro/den 

 


  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.
  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.
  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.
  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.
  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.
  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.
  • VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.


Termín autokar 2021

 

Hotel Doprava Dospělá osoba Jednolůžkový pokoj - příplatek Dítě 6-14 pevné lůžko

25.7. - 31.7.2021

Hutník II. **     BUS  8 570 Kč 1 200 Kč 5 600 Kč
25.7. - 31.7.2021 Hutník I. *** BUS 9 950 Kč 1 200 Kč 7 990 Kč

Klikněte a vyplňte rezervaci, o zbytek se postaráme.


Anebo nám napište


Právě se nacházíte:  Dovolená s Livia CK > Slovensko > VYSOKÉ TATRY HOTEL HUTNÍK II.

Cestovní Kancelář Livia - specialista na dovolenou v Salou!

CK Livia Vás příjemně překvapí

Recenze klientů cestovní kanceláře Livia

Dovolená ve Španělsku

Děkujeme za nádhernou dovolenou, vše bylo skvělé, Olívie se do Negresca chce ještě vrátit a dcera si moře nemohla vynachválit, tak že se ještě uvidíme :-). Doporučujeme všem rodinám i s malými dětmi.

Hruškovi, Olomouc

Dovolená v Paříži

Paříž byla úžasná, zásnuby jako z pohádky, pošleme Vám fotky ze svatby. Děkujeme a na svatební dovolenou si zamlouváme ještě něco více na jihu.

Monika a Vláďa, Praha

Dovolená v Chorvatsku

Dobrý den, chceme Vám moc s manželem poděkovat za krásnou dovolenou v Brele v Chorvatsku, byli jsme s Vámi již počtvrté. Jsme rádi, že si i nadále udržujete precizní služby. Zůstáváme s pozdravem.

MUDr.Ludmila K., Hradec Králové