Chorvatsko CHORVATSKO - PROMAJNA

Pavilony Dukič se nacházejí v letovisku Promajna 2 km od letoviska Baška Voda. Oblázková pozvolná pláž vzdálená cca 150 m.
Pavilony Dukič A a Dukič B se nacházejí v letovisku Promajna 2 km od letoviska Baška Voda, cca 1 km od Baško Polje. Oblázková pozvolná pláž je vzdálená cca 150 m. Stravování v restauraci:polopenze, snídaně švédský stůl, večeře výběr ze 3 menu, k večeři zdarma: 2dl džusu, piva, vína nebo minerální vody.
 
Ubytování: Pavilony Dukič A (menší 2-lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí TV abalkónem nebo větší Pavilony Dukič B (pokoj s možností přistýlky). Příplatek za jednolůžkový pokoj od: 500,- Kč/osobu do 1500,- Kč/osobu dle termínu)
 
Doporučujeme uzavřít pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna za příplatek: 400,- Kč (do 18 let za 300,- Kč). Klimatizace možná za příplatek 10 EUR/den.
 
Pobyt doporučujeme všem, kteří se chtějí na Jadranu příjemně pobavit a současně udělatněco pro své zdraví. Účast na pobytech v Klubu českých seniorů není věkově omezena. Program: přednášky o zdraví, konzultace s lékařem / fyzioterapeutem, seznamka, pohybové aktivity, dechové cvičení, inhalace, měření tlaku, kulturní a taneční večery, promítání filmů, soutěže, šachy, karty, knihovna,možnost práce na PC, výlety…
 
Dále nabízíme zvýhodněné pobyty: Makarská - hotel Rivijera,Drvenik – dependance Triton.

  • CHORVATSKO - PROMAJNA
  • CHORVATSKO - PROMAJNA
  • CHORVATSKO - PROMAJNA


Termín: Doprava Dukič A Dubič B (větší pokoj)
29.5. - 7.6.2020 BUS 6 990 Kč 7 290 Kč
5.6. - 14.6.2020 BUS 7 490 Kč 7 790 Kč
4.9. - 13.9.2020 BUS 7 990 Kč 8 290 Kč
11.9. - 20.9.2020 BUS 7 490 Kč 7 790 Kč

Klikněte a vyplňte rezervaci, o zbytek se postaráme.


Anebo nám napište


Právě se nacházíte:  Dovolená s Livia CK > Chorvatsko > CHORVATSKO - PROMAJNA

Cestovní Kancelář Livia - specialista na dovolenou v Salou!

CK Livia Vás příjemně překvapí

Recenze klientů cestovní kanceláře Livia

Dovolená ve Španělsku

Děkujeme za nádhernou dovolenou, vše bylo skvělé, Olívie se do Negresca chce ještě vrátit a dcera si moře nemohla vynachválit, tak že se ještě uvidíme :-). Doporučujeme všem rodinám i s malými dětmi.

Hruškovi, Olomouc

Dovolená v Paříži

Paříž byla úžasná, zásnuby jako z pohádky, pošleme Vám fotky ze svatby. Děkujeme a na svatební dovolenou si zamlouváme ještě něco více na jihu.

Monika a Vláďa, Praha

Dovolená v Chorvatsku

Dobrý den, chceme Vám moc s manželem poděkovat za krásnou dovolenou v Brele v Chorvatsku, byli jsme s Vámi již počtvrté. Jsme rádi, že si i nadále udržujete precizní služby. Zůstáváme s pozdravem.

MUDr.Ludmila K., Hradec Králové