Španělsko SALOU - JAIME I. s delegátem CK Livia

ŠPANĚLSKO SALOU - JAIME I. Hotel Jaime *** Vhodný pro rodiny s dětmi, blízko hlavní pláže

Salou je nejznámější letovisko na pobřeží Costa Dorada 100 km jižně od Barcelony. Je vyhledávané pro krásné zálivy a zátoky, mělké teplé moře a pozvolné pláže s jemným zlatavým pískem. Salou Vás překvapí palmovou promenádou s mnoha obchody a vodotrysky. Salou – to je aktivní dovolená pro všechny návštěvníky!

Luxusní hotel se nachází 300 m od hlavní písečné pláže. Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné až dvou přistýlek mají koupelnu s WC a balkon. K hotelu patří bar, bazény s terasou a lehátky (zdarma), zahrada s palmami, krytý bazén (za příplatek), minigolf, posilovna a sauna. Na terase probíhá program pro děti, cvičení s hudbou a večer tanec. Hotel je vhodný pro náročné klienty a je nejžádanějším hotelem z naší nabídky!

Stravování v hotelu: polopenze formou švédských stolů s neomezenou konzumací teplých i studených pokrmů,salátů, ovoce, zmrzliny a moučníků. Možnost dokoupení plné penze nebo all incluisive. Cvičení aerobiku s cvičitelem, bohatý animační program pro děti i dospělé!

V ceně zájezdu: 7x ubytování, 7x polopenze, doprava letecky Praha-Barcelona-Praha, transfer do hotelu.

Příplatky:povinný příplatek pobytová taxa 0,50 Eur na osobu/den od 15 let po příjezdu do hotelu. Plná penze: obědy/týden: od 650-800 Kč/os. dle termínu, 1. dítě obědy zdarma, 2. dítě 400,- Kč. Výhled na bazén: 950,-Kč/pokoj. Slevy: Dětská cena platí při ubytování dítěte se 2 dospělými na pokoji. All inclusive: za příplatek 3 850,- Kč/os. Přičítá se k základní ceně za os./ s polopenzí, zahrnuje: obědy zdarma formou bufetu, neomezená konzumace nápojů během obědů a večeří včetně vína, piva a nealko v restauraci od 10-23 hodin, dále káva,zmrzlina a rychlé občerstvení v baru. Nárok na čerpání all inclusive začíná od 13 hod. v den příjezdu-do 12,00 hod. v den odjezdu.

Cena FIRST MINUTE platí při rezervaci do 29. 2. 2020.

 

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:

• Na objednané letenky se nevztahují běžné storno podmínky a stornopoplatky CK LIVIA. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné, k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta a datum narození. Doporučujeme uzavřít pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu.

Salou je atraktivní letovisko vhodné pro náročné zákazníky a rodiny s dětmi!

 

  •  SALOU - JAIME I. s delegátem CK Livia
  •  SALOU - JAIME I. s delegátem CK Livia
  •  SALOU - JAIME I. s delegátem CK Livia
  •  SALOU - JAIME I. s delegátem CK Livia


 

Termín letecky

Dospělá osoba
FIRST MINUTE 

 

Dospělá osoba

 

1. dítě 

0-11
na přist.

2. dítě 

0-11
na přist.

3. a 4. osoba
na přist.

Připravujeme

         
 

Klikněte a vyplňte rezervaci, o zbytek se postaráme.


Anebo nám napište


Právě se nacházíte:  Dovolená s Livia CK > Španělsko > SALOU - JAIME I. s delegátem CK Livia

Cestovní Kancelář Livia - specialista na dovolenou v Salou!

CK Livia Vás příjemně překvapí

Recenze klientů cestovní kanceláře Livia

Dovolená ve Španělsku

Děkujeme za nádhernou dovolenou, vše bylo skvělé, Olívie se do Negresca chce ještě vrátit a dcera si moře nemohla vynachválit, tak že se ještě uvidíme :-). Doporučujeme všem rodinám i s malými dětmi.

Hruškovi, Olomouc

Dovolená v Paříži

Paříž byla úžasná, zásnuby jako z pohádky, pošleme Vám fotky ze svatby. Děkujeme a na svatební dovolenou si zamlouváme ještě něco více na jihu.

Monika a Vláďa, Praha

Dovolená v Chorvatsku

Dobrý den, chceme Vám moc s manželem poděkovat za krásnou dovolenou v Brele v Chorvatsku, byli jsme s Vámi již počtvrté. Jsme rádi, že si i nadále udržujete precizní služby. Zůstáváme s pozdravem.

MUDr.Ludmila K., Hradec Králové