Itálie Prodloužený letecký víkend v Římě

Město ze kterého na Vás dýchne historie a dějiny a do nosu zavoní skvělé jídlo

Řím je hlavní město Itálie, oblasti Lazio a provincie Roma. Leží na řece Tibeře asi 27 km od pobřeží Středozemního moře a s CK Livia ho můžete poznat naživo

Cena zahrnuje

⇒ Zpáteční letenka včetně všech poplatků do Itálie ⇒ 3 noci pro 1 osobu ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu 3* v centru Říma poblíž baziliky S. Giovanni in Laterano ⇒ Polopenze ⇒ Transfery ⇒ Delegáta po celou dobu pobytu již z Prahy a po všechny dny ⇒ 2 polodenní procházky Římem s licencovaným průvodcem ⇒ Panoramatickou okružní jízdu městem při příletu 

Cena nezahrnuje: 

⇒ Vstupné do jednotlivých objektů ⇒ Lístky na MHD ⇒ Sluchátka při pěších prohlídkách (2 x 1.5 Eur) ⇒ Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu ⇒ Pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. V současné době je stanovena na cca 4 Eur / osoba / noc (splatná na místě) Příplatky: ⇒ jednolůžkový pokoj 2 000,- ⇒ příplatek za neseniora 2 700,- Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora. 

Program zájezdu: 

1.DEN – Přílet do Říma, transfer do hotelu spojený s okružní panoramatickou jízdou po centru města k základní orientaci. Příjezd na hotel, ubytování, individuální volno (dle časových možností procházka s průvodcem po okolí k bazilice San Giovanni), návrat do hotelu, večeře, nocleh. 

2.DEN – Snídaně, po snídani odjezd MHD na Piazza di Spagna. Pěší prohlídka s licencovaným průvodcem, která zahrnuje tyto pamětihodnosti: Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, Pantheon,Piazza Navona. Poté se přesuneme do oblasti Vatikánu k Andělskému hradu a bazilice sv. Petra. Individuální volno s možností prohlídky baziliky sv. Petra, Vatikánských muzeí a interiéru Andělského hradu. Individuální návrat do hotelu, večeře, nocleh. 

3.DEN – Snídaně, odjezd MHD do oblasti Termini. Pěší prohlídka s licencovaným průvodcem: bazilika Santa Maria Maggiore, kostel sv. Petra v řetězech, Colosseum, Forum Romanum a Kapitolské náměstí. Pro zájemce pokračování k Ústům pravdy, následuje individuální volno s možností prohlídky interiéru Colossea, Kapitolských muzeí a Fora Romana. Individuální návrat do hotelu, večeře,nocleh. 

4.DEN – Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět. 

 

Hotel Cilicia 3*

Popis hotelu: Blízko staré antické cesty Appia Antica, v srdci Říma, cca 1,3 km od baziliky San Giovanni in Laterano, kde se nachází také stanice metra, najdete hotel Cilicia, vybudovaný v klasickém stylu v padesátých letech minulého století. V okolí hotelu bary, restaurace a obchody. 

Vybavení hotelu: Recepce s Wi-Fi, bar,restaurace (v provozu v závislosti na obsazenosti hotelu, především pro skupiny), menší konferenční místnost, venkovní posezení (v provozu v závislosti na počasí), parkoviště. 

Vybavení pokoje: K dispozici celkem 62 pokojů, všechny pokoje jsou vybaveny v klasickém stylu s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, SAT TV,trezorem a Wi-Fi. 

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírované fixní menu o 3 chodech.

 

  • Prodloužený letecký víkend v Římě
  • Prodloužený letecký víkend v Římě
  • Prodloužený letecký víkend v Římě
  • Prodloužený letecký víkend v Římě
  • Prodloužený letecký víkend v Římě
  • Prodloužený letecký víkend v Římě
  • Prodloužený letecký víkend v Římě


Doprava Termín Počet dní Strava Cena
Letecky 14.11. - 17.11.2019 4 polopenze 12 490 Kč
Letecky 14.03. - 17.03.2020 4 polopenze 12 490 Kč

Klikněte a vyplňte rezervaci, o zbytek se postaráme.


Anebo nám napište


Právě se nacházíte:  Dovolená s Livia CK > Itálie > Prodloužený letecký víkend v Římě

Cestovní Kancelář Livia - specialista na dovolenou v Salou!

CK Livia Vás příjemně překvapí

Recenze klientů cestovní kanceláře Livia

Dovolená ve Španělsku

Děkujeme za nádhernou dovolenou, vše bylo skvělé, Olívie se do Negresca chce ještě vrátit a dcera si moře nemohla vynachválit, tak že se ještě uvidíme :-). Doporučujeme všem rodinám i s malými dětmi.

Hruškovi, Olomouc

Dovolená v Paříži

Paříž byla úžasná, zásnuby jako z pohádky, pošleme Vám fotky ze svatby. Děkujeme a na svatební dovolenou si zamlouváme ještě něco více na jihu.

Monika a Vláďa, Praha

Dovolená v Chorvatsku

Dobrý den, chceme Vám moc s manželem poděkovat za krásnou dovolenou v Brele v Chorvatsku, byli jsme s Vámi již počtvrté. Jsme rádi, že si i nadále udržujete precizní služby. Zůstáváme s pozdravem.

MUDr.Ludmila K., Hradec Králové