O NAŠI CESTOVNÍ KANCELÁŘI LIVIA

Cestovní kancelář Livia - Jaroslava Šimáčková (jako fyz. osoba) - působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1992. Jsme pojištěni u Generali pojišťovny a.s., č. smlouvy: 17 106 002 03

Od 1. 7. 2017 přecházíme na nový způsob prodeje zájezdů po internetu jako internetový prodejce.Zájezdy si můžete vyhledat na našich internetových stránkách www.livia-ck.cz a objednat si je můžete e-mailem nebo po telefonu. Rádi vám nabídku pošleme také poštou přímo na vaši adresu. Náš telefon ani e-mail se nemění:tel.: 321 786 066, mobil: 602 207 161, 602 356 097, e-mail:info@livia-ck.cz 

Lodička ve znaku je pro nás symbolem putování do dalekých zemí. K cestování nás přivedla láska k Francii. Nabízíme zajímavé trasy pro milovníky památek, historie a přírodních krás. Na základě našich zkušeností připravujeme atraktivní a finančně dostupné zájezdy podle hesla: Výborná kvalita a cena! Klademe důraz na aktivní prožití volného času, na komfort a pohodlí v hotelu a pestrou stravu vhodnou pro všechny!

Vážení a milí přátelé,
Věříme, že tento moderní způsob prodeje zájezdů po internetu oceníte a budete i nadále našimi zákazníky. Ušetříme vám tak čas a doufáme, že úsporu finančních prostředků za pronájem kanceláře budeme moci promítnout do cen zájezdů a slev pro naše stálé klienty. V červenci a v srpnu budeme s klienty na pobytech v Chorvatsku, ve Španělsku, ve Vysokých Tatrách a v Krušných horách. Nyní se připravuje do prodeje nová nabídka adventních zájezdů. Můžete se také těšit na zajímavé novinky v r. 2018.

U nás se nezklamete, známe Vás a jsme Vám nejblíže. Myslíme na Vás a chceme pro Vás kvalitu a dobrou cenu, vážíme si Vás a máme Vás rádi.

Jaroslava Šimáčková, majitelka a ředitelka CK LIVIA tel.: 321 786 066, mobil: 602 207 161


CK LIVIA Vás příjemně překvapí!

Dovolená ve Španělsku

Hruškovi, Olomouc

Děkujeme za nádhernou dovolenou, vše bylo skvělé, Olívie se do Negresca chce ještě vrátit a dcera si moře nemohla vynachválit, tak že se ještě uvidíme :-). Doporučujeme všem rodinám i s malými dětmi.

Dovolená v Paříži

MUDr.Ludmila K., Hradec Králové

Paříž byla úžasná, zásnuby jako z pohádky, pošleme Vám fotky ze svatby. Děkujeme a na svatební dovolenou si zamlouváme ještě něco více na jihu.